Dzisiaj jest Niedziela 22 kwietnia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Bez pomocy nie dadzą rady

Wciąż trwa walka o ratunek dla Bogdana Górko, knurowianina borykającego się z nowotworem złośliwym umiejscowionym w żebrach. - Tata jest już po chemio- i radioterapii. Niestety nadal brakuje nam pieniędzy na leki - mówi córka chorego, Wioleta Klatecka
Od maja codzienność państwa Górków przypomina nieustającą walkę z podstępną chorobą - gruczolakorakiem płuca lewego z naciekiem. Niespodziewanie zapadł na nią pan Bogdan, czuły mąż, wzorowy ojciec, kochający dziadek i troskliwy syn. Mimo że lekarze pozbawili go nadziei, wiara żony, Katarzyny, w odwrócenie złego losu okazała się silniejsza. Kobieta przemogła wstyd i poprosiła ludzi o pomoc.
We wzruszającym liście na portalu pomagam.pl Katarzyna Górko opisała bolesną historię. Przyznała, że jej najniższa renta wraz z niską pensją męża, przebywającego na chorobowym, nie wystarczają na leki, odżywki i witaminy wspomagające organizm chorego.
Pomysł, by złagodzić skutki leczenia chemio- i radioterapią lekiem CBD i wspomóc terapię leczeniem niekonwencjonalnym, rozbudził nadzieje.
- Nowotwór złośliwy stopnia IV zmniejszył się do stopnia III - informuje córka pana Bogdana. - Lekarze byli w szoku, jak zobaczyli wyniki. Tata strasznie schudł po terapii, jest słaby. Po wyjściu ze szpitala nie chciał jeść. Teraz jest już lepiej, bo już nie zwraca.
Zebrane do tej pory 2400 zł to za mało, by móc kontynuować leczenie. Gdyby każdy dołożył 1 zł, Górkom byłoby łatwiej w batalii z nowotworem.
Leczenie knurowianina można wspierać, wpłacając pieniądze za pomocą portalu pomagam.pl lub przelewając je na konto: 58 1560 1081 2033 6810 3000 0002 Getin Noble Bank SA - tytuł Pomoc dla Bogusia. 
Wszystkich ludzi dobrej woli odsyłamy na stronę www.pomagam.pl/Bodzio47x
/pg/


wstecz