Dzisiaj jest Niedziela 25 lutego 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Bilety za złotówkę

Od 2 października pasażerowie mogą zaoszczędzić przy zakupie biletów na komunikację KZK GOP. Promocja dotyczy kupujących bilety telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass

Akcja ma na celu propagowanie mobilnego stylu życia i korzystania z nowoczesnych rozwiązań przy codziennych czynnościach. Promocja obejmuje bilety jednorazowe oraz czasowe o wartości od 1,10 zł do 5 zł. Pasażerowie mogą z niej korzystać dowolną ilość razy, płacąc po złotówce za bilet. Rabat jest naliczany automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Warunek zakupu biletów w promocyjnej cenie jest jeden – trzeba tego dokonać przy użyciu telefonu komórkowego i aplikacji mPay oraz portfela cyfrowego Masterpass. 
Jak to zrobić?
Po uruchomieniu w telefonie aplikacji mPay wybieramy miasto i odpowiedni bilet. Następny krok to wybór portfela Masterpass (np. mPay Wallet) jako formy płatności.  Zakup potwierdzamy wprowadzając PIN (4-cyfrowy kod), ustalony podczas rejestracji w mPay. Dokonanie zakupu w aplikacji jest równoznaczne ze skasowaniem biletu. 
Gdy zechcemy wyświetlić bilet lub okazać go do kontroli, wchodzimy do zakładki „Kontrola biletów”. Aby to zrobić, nie jest konieczne połączenie z internetem.
Promocja potrwa do wyczerpania przeznaczonych na nią 100 tys. voucherów, jednak nie dłużej niż do końca roku. więcej szczegółów na stronie www.mpay.pl.
oprac. MiNa

Galeria

wstecz