Dzisiaj jest Poniedziałek 23 kwietnia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Deder zagrał w serialu!

Znany do tej pory tylko z muzycznej działalności knurowski raper Deder  zagrał w dwóch serialach paradokumentalnych: „Detektywi w akcji” i „Na ratunek 112”
Takich jak on nie spotyka się na salonach. Próżno go szukać na oficjalnych galach czy niedzielnych procesjach. Nie przebierając w słowach, kontestuje świat. Oskarża rzeczywistość o szarość i marazm. O Kamilu Niedzieli pisaliśmy szerzej ponad trzy lata temu, kiedy rynku ukazała się jego pierwsza płyta. Wtedy mówił o sobie Gruby NGL, dzisiaj używa pseudonimu Deder.
Kamil trafił do telewizji dzięki castingowi, który w czerwcu odbył się w Szczygłowicach. Knurowianin tak spodobał się producentom, że dostał aż dwie role.
- W „Detektywach w akcji”  zagrałem Maurycego – osobę, która wychodzi z więzienia i w ramach resocjalizacji pracuje w opiece społecznej i pomaga starszej kobiecie. Odcinek nazywa się „Złodziej honoru” – opowiada Deder.  – W „Na ratunek 112” wcieliłem się w postać szefa złodziei, który kantuje w grze w trzy karty.

Jak knurowianin wypadł przed kamerą ? Odpowiedź już dzisiaj! Deder pojawi się na ekranie 30 października o godz. 17 w "Detektywach w akcji" na kanale TV 4 i 31 października o godz. 16.30 w "Na ratunek 112" na Polsacie.


Foto: arch. prywatne


Galeria

wstecz