Dzisiaj jest Niedziela 25 lutego 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Doradzą, jak znaleźć pracę

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizuje w dniach 16-22 października Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego
- PUP Gliwice przygotował wiele wydarzeń wskazujących na możliwość własnego rozwoju na rynku pracy, połączonych z ofertą wspólnej zabawy i nauki planowania swego rozwoju, zarówno dla osób pozostających w rejestrze PUP Gliwice, jak również dla wszystkich chętnych, będących mieszkańcami miasta Gliwice oraz powiatu gliwickiego – informują organizatorzy.

W programie znajdują się m.in. bezpłatne badania testowe, które pozwolą na zebranie informacji o własnych kompetencjach zawodowych, konsultacje z doradcami zawodowymi, maraton wiedzy „Kampania edukacyjna on-line – wszystko o kompetencjach i talentach”, konkursy: graficzny i literacki „Twoja pasja – Twoja szansa – pokaż co potrafisz”, gdzie najciekawsze graficznie CV oraz najbardziej kreatywny list motywacyjny zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi.

Ponadto w dniach 16-20 października, kontaktując się mailowo z doradcami zawodowymi poprzez wysłanie CV na adres klub.pracy@pup.gliwice.pl udostępnione będzie wsparcie w aktywizacji przez kolejne 30 dni. W ramach programu „Szlifuj swój talent z PUP Gliwice” będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi, symulacji rozmów kwalifikacyjnych, korekty dokumentów aplikacyjnych bądź otrzymać oferty pracy zgodnie ze swoimi preferencjami.
Więcej informacji pod adresem www.pup.gliwice.pl
/sisp/
wstecz