Dzisiaj jest Środa 24 stycznia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Fair Play popłaciło

Postawą fair play wykazała się w 8. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu drużyna Gesanetu.
Jej rywal, Bud-Expert Team, z powodu problemów kadrowych wystawił do meczu z liderem zaledwie 4 graczy. Gesanet, pomimo że dysponował siedmioma piłkarzami, nie skorzystał z możliwości gry w przewadze liczebnej i przez całe spotkanie grał w „czwórkę”. Początkowo zapowiadało się, że szlachetna postawa okaże się ryzykowna, bo Bud-Expert Team niespodziewanie prowadził jeszcze w drugiej połowie meczu 4:3, ale w końcu lider został nagrodzony 6-bramkowym zwycięstwem.
W pozostałych dwóch meczach również wygrywali faworyci: TKKF Mistral Intermarche i Apteka Św. Barbary Tritech. Oba te zespoły spędzą świąteczno-noworoczną przerwę na podium rozgrywek i spotkają się w bezpośrednim meczu w pierwszej kolejce 2018 roku.