Dzisiaj jest Niedziela 17 grudnia 2017
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Halowy, a raczej podziemny

W podziemiach Kopalni Soli Wieliczka rozegrano 22. edycję Halowego Turnieju Piłki Nożnej Związku Zawodowego Górników w Polsce.
Triumfatorem została drużyna ZZG w Polsce KWK Knurów w składzie Marcin Rozumek, Łukasz Spórna, Dawid Magnor, Wojciech Rozumek, Mateusz Nabiałczyk (przewodniczący ZZG), Tomasz Czerniak, Damian Kozdroń, Sebastian Burek, Krzysztof Szymanik, Marek Paszkowski (zastępca przewodniczącego), Rafał Hajok.

Knurowianie najpierw wygrali grupę B wyprzedzając m.in. kolegów z kopalni Wujek, a następnie w półfinale pokonali 4:3 Bogdankę, by w finale w takim samym stosunku ograć związkowców z Wujka.

Górnicy z Knurowa mieli też w swych szeregach najlepszego bramkarza turnieju - Krzysztofa Szymanika.

Końcowa klasyfikacja: 1. KWK Knurów, 2. KWK Wujek, 3. KWK ROW Ruch Jankowice, 4. LW Bogdanka SA. Na dalszym miejscach sklasyfikowani zostali przedstawiciele KWK ROW Ruch Marce, KWK Makoszowy, PG Silesia i KS Wieliczka SA.
PiSk / Foto: prywatne