Dzisiaj jest Poniedziałek 23 kwietnia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Jeszcze nie teraz

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że 16 grudnia br. w knurowskim Protosie dojdzie do próby ustanowienia Rekordu Guinnessa w żonglowaniu piłką w parze.
Zadania miał się podjąć rekordzista Polski - Dariusz Kołodziejczyk (na zdjęciu) z wielokrotnym rekordzistą Guinnessa - Januszem Chomontkiem. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że do knurowskiej próby ustanowienia rekordu nie dojdzie. 

- Tak, to prawda. Janusz Chomontek poinformował mnie, że w najbliższym czasie prawdopodobnie będzie musiał poddać się zabiegowi - informuje nas Dariusz Kołodziejczyk. - W związku z tym musiałem zmienić swoje plany i zamiast ustanawiać rekord Guinnessa w parze, postanowiłem, że spróbuję samodzielnie pobić jeden z rekordów Abrahama Munoza. Będzie to żonglerka piłką nożną z przerwami na potrzeby fizjologiczne. Obecnie czekam na wytyczne z biura rekordów i po ich otrzymaniu będę mógł konkretnie powiedzieć, który rekord spróbuję pobić. Bardzo chciałbym dokonać tego w Krakowie, na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku. 

Czekamy zatem na konkrety.
PiSk / Foto: prywatne

wstecz