Dzisiaj jest Piątek 25 maja 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Mariuszu, nie jesteś sam!

Piątkowy koncert dla Mariusza Kutyły był niezwykłym pokazem ludzkiej solidarności. – Kocham Was. Teraz wierzę, że dam radę! - mówił knurowianin, dziękując za wsparcie
Zjawiali się wszyscy: rodzina, przyjaciele motocykliści, górnicy prosto z karczmy piwnej, dzieci, którym knurowianin pomaga. Nie zawiedli. I może w najtrudniejszym momencie życia, po ciężkim wypadku, gdy wciąż nie wiadomo, co z nogą, przynieśli panu Mariuszowi nadzieję, że będzie dobrze.  
Dla Księżyca wystąpiły rockowe zespoły z Knurowa: Last Room, Le Fleur i MjusiQ. Pięknie zaśpiewali i zagrali prowadzący koncert – Dorota Nowacka i Jacek Waszak. Wspólnie wykonali przejmujący utwór „Dżemu” z tekstem: „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam”. Na deser na scenie pojawił się charyzmatyczny Tomasz „Kowal” Kowalski”  - muzyk, który po wypadku samochodowym jest sparaliżowany od pasa w dół. 
Panu Mariuszowi ze wzruszenia odbierało głos. 
- Kochani, to co dzisiaj przeżyłem utwierdziło mnie w przekonaniu, że jestem otoczony wspaniałymi ludźmi! – pisał po koncercie. – Dziękują Wam, że dajecie mi siłę! Teraz wierzę, że dam radę!


Więcej w czwartkowym wydaniu PL

Galeria

wstecz