Dzisiaj jest Niedziela 22 kwietnia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Na wakacje z MOPP

Już we wtorek, 10 kwietnia, ruszają zapisy na coroczne kolonie organizowane przez Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie. Gdzie tym razem dzieci będą wypoczywać? 
MOPP organizuje trzy letnie turnusy. Znajdzie się tu coś i dla małych miłośników gór, i dla entuzjastów plaż. Pierwszy turnus, od 19 do 28 lipca, będzie wypoczywać w Zwardoniu (Beskid Żywiecki), w ośrodku „Granit”.  Koszt to ok. 720 zł, zaś w tej cenie mieszczą się przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie (4 posiłki) i rozmaite atrakcje (basen, wycieczki piesze i autokarowe, zajęcia sportowe na boiskach i placach zabaw, zabawy plastyczne i muzyczne, konkursy, ognisko, dyskoteki). Oferta przeznaczona dla jest dla uczniów od 9 roku życia (rocznik 2009).
Miejscem wypoczynku drugiego turnusu również będzie Beskid Żywiecki – Zawoja, położona u stóp Babiej Góry. Mogą się tu wybrać dzieci w wieku od 8 roku życia (rocznik 2010). Termin to 12-19 sierpnia, a koszt – 525 zł. Cena obejmuje: przejazd, zakwaterowanie w „Jodełce”, wyżywienie (4 posiłki) i bogactwo atrakcji: zabawa z ciastem solnym, wykonywanie ekologicznych zabawek i zwierzątek z sianka, malowanie figurek ptaszków beskidzkich, lekcje malowania na szkle, humorystyczne spotkanie z folklorem, spotkanie z ratownikiem GOPR, wycieczkę do centrum zabawkarstwa w Stryszawie oraz zwiedzanie przysiółka Przysłop (wieża widokowa i mini zoo), zwiedzanie parku Czarnego Daniela, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawę muzyczną „karaoke”, dyskotekę.
Od 20 do 29 sierpnia jest organizowany wyjazd nad morze. Celem będzie Trzęsacz, koszt wyniesie około 1000 zł, a oprócz przejazdu, zakwaterowania i posiłków w cenie są: wycieczka do Kołobrzegu, zajęcia sportowe, konkursy, ognisko, dyskoteki. Z tej oferty mogą skorzystać dzieci powyżej 10 roku zycia.
Oferta przeznaczona dla jest dla uczniów powyżej 10 roku życia .
Zapisy na wszystkie turnusy ruszają 10 kwietnia. Od godz. 8.00 można ich dokonywać osobiście w sekretariacie MOPP (Aleja Lipowa 12) , zaś od godz.8.30 – telefonicznie (32 235 27 13). Jak informują organizatorzy, można zapisać własne dzieci plus jedno dodatkowo. MOPP ubezpiecza dzieci, zgłasza też wyjazdy do kuratorium.
Oprac. MiNa

Galeria

wstecz