Dzisiaj jest Piątek 25 maja 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Nauczyciele na medal

Dziewięcioro pracowników knurowskiej oświaty otrzymało Medale za Długoletnią Służbę. Odznaczania są formą podziękowania za wzorową i sumienną pracę 
Na uroczystości w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim uhonorowano nauczycieli i pracowników oświaty z województwa śląskiego. Medale i odznaczenia państwowe – 12 Krzyży Zasługi, 141 Medali za Długoletnią Służbę, Medale Komisji Edukacji Narodowej – wręczył w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy wicewojewoda Mariusz Trepka.
-  Chciałem państwu złożyć gratulacje za waszą pracę trud, służbę i podziękować za wychowanie młodzieży.Za to, że kształcicie młode pokolenie w duchu patriotyzmu należy się państwu duży szacunek – zwrócił się do nauczycieli wicewojewoda Trepka.
Życzenia pedagogom złożyła również Urszula Bauer, śląski kurator oświaty. 
W gronie nagrodzonych znalazło się dziewięcioro pracowników knurowskiej oświaty. Złote Medale za Długoletnią Służbę otrzymali dyrektorzy: Teresa Bochenek z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 i Eugeniusz Szybiak z MSP-6 oraz nauczyciele: Ewa Czapelka z MSP-6, Stefania Stefaniak z MSP-7, Elżbieta Tubacka z Miejskiego Przedszkola nr 12, Jolanta Stolarska z MP-12, Maria Janusek z MP-12. Srebrne medale wręczono Witoldowi Długoszowi, nauczycielowi z MSP-7 i Elżbiecie Borowy, nauczycielce z MP-12. 
Na zakończenie uroczystości dla nagrodzonych pedagogów wystąpiły dzieci ze szkoły muzycznej. 
Jb, foto: arch. prywatne

wstecz