Dzisiaj jest Piątek 25 maja 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Moje miasto w teledysku

Mówi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdy Jagoda Rudnik, instruktor tańca i dance fitness, wyjechała na dwa lata za granicę, zrozumiała, jak bardzo brakuje jej Knurowa. Z tej tęsknoty powstał pomysł, który może stać się jedną z atrakcji Dni Miasta
Tak, jak kiedyś przebywający na emigracji Muniek Staszczyk z grupy T. Love wyznał w piosence miłość Warszawie, tak teraz Jagoda Rudnik podjęła się podobnego zadania. Z tą drobną różnicą, że rodzinnemu miastu chce zadedykować teledysk.
- Wyprowadzka za granicę uświadomiła mi, jak cudowne jest nasze miasto i co straciłam, wyjeżdżając - mówi knurowianka. - Tu się wychowałam, to moje miasto i tak mogę mu podziękować.
Pomysł Jagody podchwycili wieloletni znajomi: scenarzysta i reżyser Andrzej Frat zaoferował nakręcenie teledysku, Wojciech Gabryś napisze tekst i muzykę. 
- Jako że taniec to moje życie, chcę go połączyć z dokonaniami kolegów - mówi Jagoda, przekonana o tym, że finalny efekt spodoba się mieszkańcom.
Tymczasem trwają rozmowy, by do teledysku zaangażować kilka znanych osób z Knurowa. 
- Jeśli uda nam się je namówić do udziału, będzie to wspaniały prezent dla miasta - przekonuje.
Szansę na występ w wideoklipie dostaną też mieszkańcy. Zainteresowani mogą się już zgłaszać (tel. 607 149 133 lub poprzez stronę na Facebooku "Knurów Moje Miasto").
Twórcy projektu liczą, że uda im się go zaprezentować w trakcie czerwcowych Dni Knurowa.
/pg/ 

wstecz