Dzisiaj jest Niedziela 22 kwietnia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Planowana niespodzianka

2 stycznia przyszła na świat Nina – pierwsze dziecko urodzone w knurowskim szpitalu w 2018 roku
Szczęśliwymi rodzicami dziewczynki są Natalia i Piotr Stępińscy. Mała Nina jest knurowianką. Urodziła się 2 stycznia. Ważyła wtedy 3100 g, zaś mierzyła 51 cm. Było wiadomo, że dziewczynka przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, podobnie jak dwójka starszego rodzeństwa. Jednak i tak zaskoczyła rodziców, bo przyszła na świat wcześniej niż planowano. Termin porodu był wyliczony na 17 stycznia, ustalona data cesarki to 12 stycznia, ale Nince najwyraźniej się spieszyło.
- Podczas sylwestrowego wieczoru jeszcze tańcowałam z córką w pokoju, co prawda ostrożnie, ale zupełnie się nie spodziewałam, że to już wkrótce – opowiada mama Niny, Natalia. – Odliczaliśmy z mężem dni:13, 12... Aż tu nocą, 2 stycznia o godzinie 2.20 wody odeszły i trzeba było jechać do szpitala. 
Rano zdecydowano, że nie ma co czekać – trzeba robić cesarskie cięcie. Nina przyszła na świat. Teraz wraz z mamą przebywa jeszcze w szpitalu. W domu wraz z tatą czeka na nią starsze rodzeństwo: 10-letni Kacper i 13-miesięczna Karolina (siostra będzie zapewne świetną partnerką do dziecięcych zabaw). 
Tuż po narodzinach Niny jej rodzice przyjęli gratulacje – i pamiątkową wyprawkę – od starosty gliwickiego, Waldemara Dombka i prezesa zarządu szpitala – dra n. med. Michała Ekkerta.

MiNa

Galeria

wstecz