Dzisiaj jest Piątek 25 maja 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Stara Fabryka Drutu zaprasza na Spotkania Alternatywne

W sobotę, 2 grudnia, o godz. 20.00 przestrzenie Starej Fabryki Drutu przy ul. Dubois 22 w Gliwicach wypełni muzyka alternatywna
Gwiazdą wieczoru będzie Organek - zespół charyzmatycznego Tomasza Organka. W 2013 roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia. 
Obecnie zespół podczas koncertów na żywo prezentuje materiał z drugiego albumu pt. "Czarna Madonna". Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt."Głupi", a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. Mroczny, nieskrępowany, ekspresyjny charakter koncertów przyciąga liczną publiczność.

W Spotkaniach Alternatywnych wezmą udział ponadto zespoły: BeMy i Krzikopa.
Pierwszy założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. W czerwcu 2013 roku wzięli udział w programie Must Be The Music. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. Wtedy ich kariera nabrała rozpędu: Festiwal w Jarocinie, Top Trendy, Przystanek Woodstock i wreszcie kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, gdzie wydali swoją debiutancką płytę "Grizzlin".
Album został dobrze przyjęty przez fanów i krytyków, co zaowocowało nominacją do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Płyta "Grizzlin”została też zauważona za granicą, a w jej promocję włączyli się nawet Ed Sheeran i LP.

Krzikopa to formacja znana w Knurowie z koncertów m.in. w "Sztukaterii". Jej repertuar to mariaż ślónskich śpiywek z nowymi brzmieniami i rytmami.

Bilety na to wydarzenie (50 zł w dniu koncertu, 40 zł w przedsprzedaży) można kupić:
Sekretariat (pok. 27) GCE Halogen ul. Barlickiego 3 
pon - pt 8.00 - 15.00,
Jubiler SixSilver (dawna Księgarnia Czas) ul. Zwycięstwa 1
pn-nd 10.00-20.00.
Sklep Muzyczny Music Centrum Dworzec PKP Zabrze
W dniu koncertu bilety dostępne tylko w Fabryce.
Gorąco polecamy!

Foto: materiały prasowe/ Oskar Szramka

Galeria

wstecz