Dzisiaj jest Środa 24 stycznia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Sukcesy w mistrzostwach Śląska

Często informujemy na naszych łamach o byłych piłkarzach Concordii, którzy osiągają sukcesy po zmianie barw klubowych. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się pływaczkom, które opuściły sekcję TKKF Szczygłowice i rozwijają swój talent w gliwickim klubie SiKReT.
Ostatnie mistrzostwa Śląska potwierdziły ów rozwój, bowiem w konkurencjach indywidualnych tytuł mistrzyni wśród 13-latek wywalczyła Martyna Surówka (50 metrów stylem klasycznym). Ta sama zawodniczka została wicemistrzynią Śląska na 100 metrów klasykiem.

Srebrny medal zdobyła też Weronika Morciszek (50 metrów stylem motylkowym). Ponadto nastolatka została mistrzynią Śląska w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym oraz wicemistrzynią w sztafecie 4x50 metrów stylem dowolnym.

Tuż za podium - na czwartym miejscu - uplasowała się Wiktoria Furtak na 100 metrów motylkiem.
PiSk / Foto: prywatne