Dzisiaj jest Poniedziałek 23 kwietnia 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Sześciu zawodników, osiem medali

- to dorobek knurowskiego Fight Clubu w Pucharze Europy Mazovia International Cup w kickboxingu.
W Tarczynie rywalizowało około 450 zawodników. 

- Walki toczyły się w różnych formułach kickboxingu, a o zwycięstwa, obok Polaków, walczyli fighterzy z Francji, Węgier, Czech i Ukrainy - relacjonuje Grzegorz Sobierajski z knurowskiego klubu, który miał tam swoich sześciu zawodników. - Droga do sukcesu nie była łatwa, bo trzeba było stoczyć nawet cztery pojedynki jednego dnia, aby przedrzeć się do finału. 

Szymon Mątewski (junior - 65 kg) zdobył złoty medal w K1 i srebrny medal w UFR Ring, Damian Łoza (senior - 85 kg) wywalczył złoto w UFR Ring i brąz w K1, Anna Cora (seniorka - 60 kg) wróciła na Śląsk ze złotym medalem w Kick Light, Patryk Herdzina (junior - 60 kg) zdobył złoty medal w UFR Tatami, Igor Szkodny (kadet starszy - 60 kg) zdobył srebro w UFR Tatami, z kolei Bartosz Kata (kadet starszy - 65 kg) wywalczył brązowy medal w UFR Tatami. 

Oprócz medali w sportowej rywalizacji, prezes Fight Clubu Knurów - Grzegorz Sobierajski został wyróżniony przez prezesa PFKB Piotra Bąkowskiego podziękowaniami za współpracę z Polską Federacją Kickboxingu. 
Dla knurowskich fighterów był to ostatni start w tym roku. 
PiSk / Foto: Fight Club 

wstecz