Dzisiaj jest Piątek 25 maja 2018
tel. 32 332 63 77 e-mail: redakcja@przegladlokalny.eu

Wojtek z Krywałdu potrzebuje pomocy!

Jak to możliwe, że dotąd zdrowy i żywiołowy 13-latek nagle zaczął tracić równowagę i uskarżać się na bóle głowy? Diagnoza (guz komory IV mózgu)
była jak wyrok...

Wojtek Kozioł jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Jako że jest jedynakiem, kontakt z rówieśnikami i posiadanie swojej paczki są dla niego bardzo ważne i wspierające w leczeniu.
Chłopiec trafił do szpitala z powodu niepokojących bólów głowy. Badania wskazały na guz komory IV mózgu. W trybie pilnym Wojtek poddany został operacji. Przeszedł chemioterapię i rehabilitację neurologiczną. Aktualnie 13-latek poddawany jest chemioterapii podtrzymującej.
Nie tylko rodzice i bliscy wspierają chłopca w walce z nowotworem. Kciuki za jego szybki powrót do zdrowia i szkoły trzyma też klasa z ZSP w Krywałdzie.
Wojtek uwielbia oglądać filmy na YouTube, a jego największym idolem jest Rezi. Ponadto lubi gry komputerowe, a najbardziej "Wiedźmina". Interesuje się też sportem, w szczególności piłką nożną.
Rodzice robią, co mogą, by Wojtek jak najszybciej wrócił do ulubionych aktywności. Mama-pielęgniarka zrezygnowała z pracy, by poświęcić się opiece nad synem.
- Apelujemy o wsparcie dla Wojtka, gdyż zdobyte środki wesprą leczenie i rehabilitację. Zachęcamy do wpłacania darowizn na subkonto Fundacji Iskierka oraz do przekazywania 1 proc. podatku. Prosimy również o modlitwę, która zarówno dla Wojtka, jak i dla nas jest bardzo ważna. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.
Przydatne dane dla darczyńców i podatników:
Fundacja Iskierka na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta: 48 1050 0099 6781 1000 1000 0597
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: Wojtek Kozioł

wstecz